Dnes je úterý 24. listopad, svátek má Emílie.

Zajímavosti

Příběh a rozhovor o tom, že i v pokročilejším věku se lze cítit dobře!

přidáno: 07. 04. 2019

Paní Irena se raduje, protože se nenechala přesvědčit mýty o tom, že po padesátce nelze zhubnout. S podporou výživové poradny NATURHOUSE v Dobříši bez hladu a strádání odložila 20 kilo. A když její proměnu viděl její partner, přidal se k ní. Jak to společně dokázali?

Ireno, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Když jsem se oblékla a viděla se v zrcadle, nelíbila jsem se sama sobě. Ale prý po padesátce se zhubnout nedá, slyšela jsem okolo sebe. Rozhodla jsem se, že musím se sebou něco udělat. Po různých zkouškách a různých dietách jsem šla do NATURHOUSE, o kterém jsem četla na internetu.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše první konzultace? Co se na ní dělo?

Na první konzultaci mě přivítala velice příjemná a milá výživová poradkyně. Provedla vážení a měření a seznámila mě s výslednou analýzou, na jejímž základě mi sepsala jídelníček a vše mi podrobně vysvětlila.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Vůbec jsem neměla hlad, strava byla pestrá, chutná a vyvážená.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Pravidelné konzultace mě motivovaly. Vždy jsem se těšila, co nového mě čeká, jaký bude další jídelníček a někdy mě čekala i odměna za již ztracená kila.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Důležitou součástí změny hmotnosti je pitný režim, který byl pro mne velkou změnou. A přibylo větší množství ovoce a zeleniny. Nejvíce jsem se bála, že mi bude chybět sladké, ale zjistila jsem, že opak je pravdou.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Produkty byly pro mne nedílnou součástí redukčního procesu. Mezi mé oblíbené patřily ampulky FLUICIR, které mi pomáhaly v boji s nadbytečnou vodou. Velmi jsem si oblíbila i vlákninu do jogurtu FIBROKI a velmi chutné jsou také suchary FIBROKI. Výborné byly proteinové tyčinky a pudinky SLIMBEL SYSTEM.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Těžké to vůbec nebylo. Pokud je člověk dobře veden milou výživovou poradkyní a má chuť, tak to lze v pohodě zvládnout.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 20 kg?

Cítím se velice dobře, jsem pohyblivější, mám více energie, získala jsem větší sebevědomí. V průběhu mého redukčního procesu se ke mně připojil můj přítel, začal docházet se mnou do NATURHOUSE a nyní se raduje ze svých ztracených kilogramů a je velice spokojený, že dosáhl hmotnosti, kterou si přál. Moc děkuju výživové poradkyni za cenné rady a motivaci.

autor článku: NATURHOUSE | Výživová poradkyně Veronika Markovičová Dobříš