Dnes je čtvrtek 2. červenec, svátek má Patricie,
je Světový den UFO.

Zajímavosti

Vstupenky na Příbram Food Festival jsou v prodeji i v Dobříši

přidáno: 10. 05. 2018

Příští měsíc, konkrétně 3. června, se uskuteční na Dvořákově nábřeží v Příbrami další ročník Food Festivalu. O akci je stejně tak jako minulý rok velký zájem. Ve facebookové události je již dva tisíce zájemců a čísla stále rostou. Nyní si můžete vstupenky zakoupit i přímo v našem městě.

Minulý rok kvůli špatné předpovědi počasí byla akce situována pouze na Dvořákově nábřeží. Předpověď ale nevyšla a pro tisíce návštěvníků tam bylo poněkud těsno. Letos tak v případě jakékoli předpovědi počasí bude akce kolem celé Horní Obory.

Připraven bude i doprovodný program

Na travnatém plácku směrem k supermarketu Albert bude umístěna zóna pro děti. Restaurace zůstanou na Dvořákově nábřeží. Jako doprovodný program je připraveno opět vyřezávání z ovoce a zeleniny, hudební vystoupení Petra Kotvalda, soutěž o auto Peugeot Černý na víkend nebo hlasování o nejlepší restauraci Příbram Food Festivalu 2018.

Vstupenky zakoupíte už i v Dobříši

Vstupenky na akci jsou již v prodeji. Seženete je i u nás v Dobříši, a to v Coffee pointu ve Fitness centru Dobříš. Vstupenka stojí 50 Kč, pro děti do deseti let je vstupné zdarma.

autor článku: Jitka Doubravová