Dnes je neděle 20. říjen, svátek má Vendelín,
je Mezinárodní den kuchařů.

Sport

VIDEO: Dobří(š) v pohybu otevřel sportoviště dětem

přidáno: 17. 09. 2017

Město Dobříš již druhým rokem pořádalo akci „Dobří(š) v pohybu“ určenou pro rodiče a děti. Během minulé neděle si děti mohly vyzkoušet různé sporty. Nestihli jste s rodinou tuto celodenní akci? Nevadí, podívejte se na naše video…

Druhý ročník akce Dobří(š) v pohybu se tentokrát konal v neděli 10. září. Během celého dne si děti mohly vyzkoušet různé sporty a najít si ten pravý sport, který je bude po celý školní rok bavit. Do kurzů se navíc mohly i rovnou zapsat a poté už rovnou přijít na svůj první trénink. V letošním ročníku se představilo celkem osm dobříšských sportovních organizací.

 

Nestihli jste všechny sporty? Podívejte se na video...

Pokud jste nedělní program nestihli, nebo jste si s dětmi nezvládli vyzkoušet všechny sporty, nezoufejte a podívejte se na naše video, ve kterém můžete shlédnout všechny sporty, které si během akce děti mohly v neděli vyzkoušet. Zapojené organizace, jsou samozřejmě dětem otevřeny i dále a po domluvě si můžete příjít vybraný kurz vyzkoušet i tak. A vy, kteří jste na akci dorazili, se možná v našem videu i uvidíte :-)

 

Jaké organizace se zapojily?

 

Myslíte si, že je výběr sportovních aktivit v Dobříši dostačující? Nebo vám u nás nějaká sportovní organizace chybí? Napište nám svůj názor!

 

 

Akce se uskutečnila v rámci kampaně NSZM ČR „Dny zdraví“

autor článku: Kamila Paulová a Patrik Vintr - redaktoři | Jaroslav Hájek - kamera, střih