Dnes je čtvrtek 22. srpen, svátek má Bohuslav.

Sport
Menubox
Restbox

Pátý ročník příbramského MMA přinese i zápas o titul

přidáno: 02. 02. 2016

Již popáté se bude konat v příbramské sportovní hale galavečer MMA s názvem Back in the Fight. Organizátoři Ladislav Erdélyi a Petr Větrovský za několik let co turnaje pořádají, dokázali vybudovat příbramským bojům v oktagonu velkou tradici, a to nejen v regionálním, ale i v celorepublikovém měřítku.

Jejich turnaje nabízí vždy skvělou podívanou a jsou zárukou kvality. Stačí si vzpomenout na ročník minulý, kdy se v hlavním zápase představil aktuálně nejslavnější MMA zápasník Jiří Procházka. Procházka ohromil nedávno svět svou spanilou jízdou v Japonsku, kde na celosvětovém turnaji Rizin prohrál až ve finále.

Diváci z minulého ročníku mají v paměti určitě i skvělý zápas domácí hvězdy Lucie Pudilové, nebo titulový zápas mezi Penzem a Křížem, který se stal historicky prvním zápasem o titulový pás, který se v hornickém středočeském městě konal.

I tentokrát se bude v Příbrami bojovat o šampiona organizace GCF. Utká se o něj dokonce domácí zápasnice, oblíbená Lucie Pudilová. „Na takový zápas někdo čeká celou kariéru a někdo se ani nedočká. Mám hroznou radost, že mám možnost zápasit o titul organizace GCF. Radost je ještě větší o to, že budu o titul bojovat před domácími fanoušky," uvedla příbramská bojovnice Lucie Pudilová, jejíž zápas o titul bude zcela prvním ženským titulovým zápasem v České republice.

Mladá bojovnice, která absolvovala své poslední dva zápasy v zahraničí, je již nyní v tvrdé přípravě a trénuje několikrát denně. „Trénujeme tvrdě a zodpovědně, tak jak jsme zvyklý. Myslím, že zápas o šampiona GCF je čest nejen pro nás, ale i pro naše město. Uděláme vše proto, aby pás zůstal v našem klubu a v našem městě. Rádi bychom ho příbramákům ukázali i po galavečeru. Pro kariéru Lucky se jedná opět o velice důležitý krok,“ vysvětlil trenér Lucie Pudilové a spoluorganizátor celého Back in the Fight 5, Ladislav Erdélyi.

Diváci se tak mohou už teď těšit na pozoruhodnou podívanou plnou adrenalinu, která se bude konat opět v příbramské sportovní hale, a to 25. března. Organizátoři budou postupně informovat o dalších novinkách a také o zahájení prodeje vstupenek. „Vzhledem k obrovskému zájmu, který je již nyní, jsme se rozhodli, že zahájíme prodej vstupenek dříve, než tomu bylo u předchozích ročníků. Prvních několik set vstupenek bude k zakoupení již během pár dní," informoval promotér galavečera, Petr Větrovský.

Vstupenky budou k zakoupení zde. Aktuální informace můžete hlídat na oficiální facebookové stránce události.

autor článku: Jitka Doubravová