Dnes je neděle 20. říjen, svátek má Vendelín,
je Mezinárodní den kuchařů.

Sport

Na galavečeru MMA se představí i dobříšák Michal Hořejší

přidáno: 02. 03. 2016

Na tradičním galavečeru MMA, který se koná 25. března 2016 v příbramské sportovní hale bude mít zastoupení i Dobříš. Na jubilejním pátém ročníku Back in the Fight, který si získal velkou prestiž a tradici přesahující náš region totiž bude bojovat Michal Hořejší.

 „Nad nabídkou jsem neváhal. V roce 2012 jsem na prvním ročníku Back in the Fight dokonce zápasil a dodnes na to rád vzpomínám. Publikum i atmosféra byla skvělá,“ okomentoval Michal Hořejší, dobříšský zápasník, jenž zápasí v barvách pražského Penta Gymu.

Dobříští fanoušci si ho mohou pamatovat z minulého roku, kdy se objevil premiérově na domácí půdě a to přímo v dobříšské hale. Svůj zápas však tehdy prohrál. Odčinit to bude moci nyní v Příbrami. „S kolegou Ladislavem Erdélyim víme, že máme v Dobříši hodně fanoušků.

Pravidelně na náš galavečer dojíždí, a proto jsme rádi, že můžeme dát šanci dobříšskému bojovníku. Je to odměna pro Dobříšáky za jejich přízeň. V současné době řešíme i možnost předprodeje vstupenek přímo v Dobříši, aby to měli tamní příznivci MMA ještě pohodlnější,“ uvedl promotér Petr Větrovský. Dobříšáci tak budou mít v Příbrami po delší době svého zástupce a ten bude očekávat jejich podporu.

Při svém prvním startu na příbramském Back in the Figt Michal Hořejší vyhrál. Nyní se pokusí znovu. „Do Příbrami se s chutí znovu vrátím a doufám, že předvedeme fanouškům kvalitní zápasy,“ řekl zápasník Hořejší, který na svého soupeře v oktagonu čeká.

Vstupenky na akci

Vstupenky jsou nyní v předprodeji i v Dobříši, Příbrami a Jincích. Lístky na souboje v oktagonu s našlapanou fightcard, která vyvrcholí historicky prvním ženským titulovým zápasem o šampionku GCF, je možné zakoupit ve všech pobočkách DAMI, které jsou v Příbrami v Pražské ulici, v Tescu a také v Hypernově.

Další možností je jako vždy recepce příbramského hotelu Belvedere a také sportbar TIPGAMES, který se nachází v blízkosti náměstí 17. listopadu. Vzhledem k velkému zájmu upozorňují organizátoři, aby zájemci zakupovali vstupenky včas. „Back i the Fight organizujeme s Ladislavem Erdélyim již popáté a za ty roky získalo velkou oblibu. Zájem je velký, a proto dopředu upozorňujeme, aby zájemci s nákupem vstupenek neotáleli. V poslední den pak po nás chce každý vstupenky, a my nejsme bohužel schopni vyhovět. Hala má svou kapacitu,“ vysvětlil promotér Petr Větrovský.

Novinkou v předprodeji je nyní poprvé předprodejní místo mimo Příbram. Vstupenky na Back in the Fight 5 se budou prodávat v Jincích a v Dobříši. „S Ladislavem Erdélyim víme, že tam máme spoustu fanoušků a rozhodli jsme se jim vyjít vstříc,“ uvedl Větrovský. V Jincích bude možné vstupenky zakoupit v restauraci u Barborky a v Dobříši v tamním infocentru.

autor článku: Jitka Doubravová