Dnes je neděle 20. říjen, svátek má Vendelín,
je Mezinárodní den kuchařů.

Sport

Back in the Fight. Známe první tři bojovníky!

přidáno: 31. 01. 2018

Po dvouletém čekání se zase představí v příbramské sportovní hale novodobí gladiátoři. Bojovníci MMA budou opět bojovat v oktagonu ve sportovní hale. Back in the Fight se tak dočkalo dalšího pokračování. Event, který má v našem městě velikou tradici, pojede tentokrát pod organizací XFN. Ta představila již tři první bojovníky z tolik očekávané fightcard. Pojďme se na ně podívat blíže.

Jedním z trojice odtajněných fighterů je Jakub Běle

Tohoto bojovníka si fanoušci nejtvrdšího sportu na světe mohou pamatovat zejména z reality show OKTAGON. Tam Jakub dokráčel až do finále, kde dokonce bojoval se zlomenou čelistí. Jeho soupeř Gábor Borároš mu hned v první minutě souboje nadvakrát zlomil čelist. „Hned na začátku jsem inkasoval zvedák, který mi nadvakrát zlomil čelist. Nemohl jsem dokousnout, zuby byly prostě jinde, než měly být. Cítil jsem, že to buď vzdám, nebo zkusím ještě vyhrát. Ale bylo mi jasné, že druhé kolo pro mě už neexistuje,“ vzpomíná na hrozivou událost Jakub Běle. Teď se bude snažit zažít v Příbrami lepší pocity.

Dalším již známým bojovníkem je Luboš Raušer

Tento urostlý bojovník je známý zejména z K1 a thajského boxu. To jsou jeho domovské disciplíny, kde má za sebou ve svých 35 letech téměř čtyři desítky zápasů. V nich má Dobříšák, který je tomuto regionu velmi dobře známý, zajímavou bilanci. V 39 zápasech slavil výhru hned 30krát. Z toho dokázal 18krát zvítězit KO. Nyní se Luboš Raušer pokusí slavit vítězství ve smíšených bojových uměních MMA.

Třetím oznámeným bojovníkem Back in the Fight je domácí Jan Janka

Tento dvacetiletý talent má za sebou nyní neuvěřitelnou sérii vítězství. Již pět zápasů nenašel mezi svými soupeři přemožitele a v posledním svém fightu sestřelil za minutu uznávaného Matouše Kohoute na MMA akci roku v pražské O2 aréně. Právě Janka bude největším tahákem příbramského Back in the Fight. „Je mi jedno jestli bojuju proti Frantovi z vedlejší vesnice, nebo proti Conoru Mcgregorovi. Vždycky do toho dávám absolutně všechno. Všechny Vás zvu, udělám pro výhru maximum," burcuje fanoušky Janka, který se opět představí ve váze do 70kg.

Brány Back in the Fight se v příbramské sportovní hale otevřou 23. února 2018. „V příbramské sportovní hale to bude v únoru opět dunět tak jako vždy!!! Přijďte podpořit naše příbramské zápasníky a udělat společně pořádný kotel," vzkazuje fanouškům Ladislav Erdélyi, UFC trenér a zakladatel MMA v Příbrami.

autor článku: Jitka Doubravová