Dnes je pátek 5. březen, svátek má Kazimír.

dobrisskoaktualne.cz/sport

Aerobikové týmy z orlovny vybojovaly v první polovině sezony už 15 medailí

přidáno: 25. 04. 2018

Holky z Aerobik studia Orel Dobříš dokázaly během března a dubna vybojovat na závodech přes desítku medailí. Kde všude své sestavy představily a kdy je budete moci vidět i vy?

Závodní aerobiková sezona je v plném proudu a my už se v orlovně radujeme z prvních velkých úspěchů. Během první ploviny závodní sezony jsme se vydali na závody nejen do Prahy, ale také do Českého Brodu nebo Nymburku. Celkem jsme navštíli 6 sportovních hal a vybojovali 15 cenných kovů.

Hlavně jsme však posbírali zkušenosti, které jsou z prvních závodů nové sezony dost důležité. Ti nejmenší, fitnessky a mini step, se vydali na své první velké závody a malé závodnice si z nich odnesly především velké zážitky a motivaci do dalšího trénování. Před námi je ještě plno závodů, a tak se nám sbírka medailí snad ještě pěkně rozroste.

Nejen závodní týmy na Májových slavností

Pokud byste nejen naše závodní týmy, ale i všechny děti navštěvující naše sportovní kurzy chtěli vidět, máte možnost již v sobotu 19. května na tradičních Májových slavností města Dobříš, kde bude mít naše studio blok od 17:20 hod. Některé závodní týmy na dobříšské náměstí přijedou doslova ze závodní plochy, jelikož se v tento den koná i důležitý závod v Praze. Budete tak mít jedinečnou možnost vidět naživo naši dlouhodobou práci, kdy děti i trenéři několikrát týdně pilně makají v tělocvičnách.

autor článku: Tým ASOD