Dnes je čtvrtek 1. říjen, svátek má Igor,
je Mezinárodní den seniorů, lékařů, cyklistiky, vegetariánství a hudby.

Rozhovory

Startuje seriál rozhovorů s dobříšskými zastupiteli

přidáno: 04. 06. 2018

Podzimní komunální volby do zastupitelstev obcí se blíží. Kdo ze současných dobříšských zastupitelů hodlá v politice pokračovat? Nejen na to jsme se zeptali všech 21 zastupitelů, kteří vám své odpovědi budou zprostředkovávat jednotlivě každé následující pondělí.

Naše redakce Dobříšska aktuálně si pro čtenáře na následující týdny připravila seriál rozhovorů se současnými dobříšskými zastupiteli. Blíží se komunální volby, které proběhnou na podzim letošního roku v pátek 5. října a v sobotu 6. října 2018. Jistě vás tak bude zajímat, kdo ze současných zastupitelů v Dobříši hodlá v politice dále pokračovat a případně jaké má plány.

Možnost dostal každý zastupitel

Každého současného zastupitele našeho města jsme v minulých týdnech oslovili, odpovědět tak měl možnost každý z 21 zastupitelů. Připraveny pro ně byly tři stejné otázky:

1. Volební období 2014-2018 máme již za sebou. Do voleb jste šli s nějakými představami a programem, naplnily se Vaše představy a s čím jste jako zastupitel spokojen či naopak rozčarován, jaký vliv to bude mít na Vaši kandidaturu v dalším volebním období?

2. Kterých 5 nejpalčivějších problémů současné Dobříše vnímáte a jaké navrhujete řešení?

3. Proč by měli občané Dobříše volit právě Vás?

V současnosti jsme jednotlivé obdržené rozhovory roztřídili dle abecedy a budeme v pravidelných intervalech každé pondělní ráno zveřejňovat na našem portálu.

autor článku: Redakce DA