Dnes je pondělí 18. leden, svátek má Vladislav.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region

ON Příbram spustila objednávkový systém na odběry Covid-19

přidáno: 17. 09. 2020

Příbramská nemocnice spustila včera 16. září 2020 objednávkový systém na odběry Covid-19. Odebíráni budou pouze indikovaní pacienti z okresu Příbram.

Oblastní nemocnice Příbram spustila objednávkový systém na odběry Covid-19 v odběrovém místě v areálu II na Zdaboři.

Kdo a jak se může objednávat

Objednávat se nyní můžete s tím, že máte možnost se objednat na konkrétní hodinu. Denní množství odběrů se bude měnit dle vytíženosti laboratoře tak, aby nedošlo ke znehodnocení odebraných vzorků. Objednání bude pro samotný odběr nutné. Po rezervaci vašeho termínu vám přijde potvrzující SMS, či e-mail. Odebíráni budou pouze indikovaní pacienti z okresu Příbram.

Provozní doba odběrového místa se prodlužuje

Od dnešního dne odběrové místo na Zdaboři také rozšiřuje svojí provozní dobu. Ve všední den od 12:00 do 18:00 hod. a o víkendu od 9:00 do 12:00 hod.

„Současná situace ohledně testování není pro nikoho jednoduchá. Spuštěním objednávkového formuláře chceme dát věcem nějaký řád a především zabránit shromažďování většího množství lidí, čekajícího ve frontách. Nově také začneme odebírat o víkendu a v brzké době bychom měli navýšit testovací kapacitu laboratoře," vysvětluje ředitel nemocnice MUDr. Stanislav Holobrada.

Odkaz na objednání najdete zde: 

autor článku: Bc. Martin Janota - Oblastní nemocnice Příbram