Dnes je středa 27. leden, svátek má Ingrid,
je Mezinárodní den památky obětí holocaustu.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region

Jak si užít poslední týden prázdnin? Cestou kolem světa se Skřítky!

přidáno: 17. 08. 2018

Prázdniny se nám pomalu přehoupli do své poslední části a děti se pomalu vrací z táborů, dovolených, od babiček a dědečků i jiných míst zpátky domů. Zcela jistě se pomalu začnou připravovat na nový školní rok. Jak ale děti zabavit ještě poslední týden prázdnin a zároveň je připravit na každodenní vstávání a režim?

Jak jsme vás již informovali, dětskou hernu Skřítkov převzali od srpna noví majitelé a hned přináší úplnou novinku pro děti i jejich rodiče: PRVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR přímo ve Skřítkově!

V týdnu od 27. do 31. srpna 2018 je pro děti ve věku od 7 do 12 let připraven bohatý program na téma: „Cesta kolem světa“. Každý den bude o vaše děti postaráno od 7:30 do 16:30 hod. a zajištěno je také jídlo a pitný režim.

Jaký je program tábora?

Už samotný název napovídá, že děti budou poznávat celý svět. Čeká je povídání, rozcvičky, tvoření, pohyb v přírodě i ve Skřítkově, návštěvy, poznávání, hry i další zábava. Každý den je zaměřen na jiný kontinent, a od pondělí do pátku se tak děti podívají do Austrálie, Ameriky, Euroasie, Afriky i Antarktidy. V rámci celého týdne se naučí pozdravy v nejrůznějších světových jazycích, uslyší hymny, ale proberou i zvířata, druhy dopravních prostředků, jídla, rostliny a nejrůznější zvyky a další zajímavosti. Chybět nebude ani celodenní výlet do okolí Dobříše, soutěže, hledání pokladu a odměny.

Poslední den se navíc děti mohou těšit na závěrečnou diskotéku a oblíbené malování na obličej.

Kapacita tábora a přihlášení

Kapacita tábora je omezena na 15 dětí a místa se rychle plní. Přihlašovat děti můžete přes formulář na webu Skřítkova.

První příměstský tábor ve Skřítkově je pořádán ve spolupráci s Veselou rodinou a o děti se bude starat celý týden zkušená a dětmi velmi oblíbená animátorka Sára Zemanová.

autor článku: Redakce DA