Dnes je úterý 29. září, svátek má Michal.

www.bobcatdobris.cz/

Silvestrovský animační program ve Skřítkově přinesl i ohňostroj

přidáno: 04. 01. 2018

V posledních letech se zábavné dětské programy pod vedením animátora stávají trendem nejen na dovolených v zahraničí, ale také na jiných místech a při jiných příležitostech. Právě takto moderované akce se pravidelně konají i v oblíbené dětské herně Skřítkov v Dobříši. Na Silvestra si zde však připravili pro návštěvníky odpolední program, do kterého se zapojily nejen děti, ale i jejich rodiče.

Poslední den v roce jste si s dětmi mohli užít zábavné odpoledne ve Skřítkově. Pro děti i rodiče zde byl připravený program plný her, soutěží, tance a odměn.

Na silvestrovské odpoledne se Skřítkov otevřel široké veřejnosti s připraveným programem pro malé i velké návštěvníky. Celou akcí provázel přítomné klaun Bobo, který bez přestávky bavil přítomné a aktivně je zapojoval do her, soutěží i tance.

V úvodu programu se zapojily hlavně děti, které tančily s klaunem na nejrůznější písničky pod jeho vedením, a s nadšením opakovaly vše, co jim Bobo, ukazoval. Mezi tanec byly postupně vkládány hry a soutěže, do kterých se průběžně zapojili i dospělí. Za účast byly pro všechny připraveny sladké i jiné menší odměny.

Hlavním bodem celého animačního programu se pro letošní rok stala hra s názvem Silvestrovský KUFR ve Skřítkově. Týmy složené z dětí i z dospělých plnily nejrůznější pohybové, vědomostní i postřehové úkoly, do kterých se děti s nadšením zapojovaly a rodiče se bavili doslova jako ty děti. Někteří z účastníků vzpomínali na oblíbenou televizní hru právě s tímto názvem a i zde se nasmáli také diváci. Nechybělo hledání rozdílů z obrázku na čas, poznávání předváděného pantomimou nebo malováním jednoho z členů týmu, rychlostní soutěž v jídle rohlíku a mléka, skládání puzzlí, popisování na čas nebo oblékání vybraného zástupce týmu do co možná největšího počtu oblečení. Za svou účast si každý tým odnesl odměny v podobě klíčenek, sladkostí a hodnotných deskových her.

Neméně stejný úspěch měl i připravený doprovodný program v podobě oblíbeného malování na obličej pro děti, foto koutku se silvestrovskou tématikou nebo připravenou tombolou, ve které vyhrával opravdu každý.

Celou tříhodinovou akci, kterou připravovala ve spolupráci se Skřítkovem organizace Veselá rodina, byla zakončena venku. Každý rodič s dětmi dostal do ruky prskavku, kterou děti ještě před odpálením hlavního ohňostroje s radostí vypálily. Připravený ohňostroj pak přinesl příjemnou podívanou, kterou zvládly i malé děti beze strachu z velkého rámusu.

Další z povedených zábavných programů, kterým jako klaun Bobo, provázela dětská animátorka Denisa Havlíčková, si chválili děti i rodiče. Snad každý si odnášel domů nějakou tu odměnu, ale hlavně dobrou náladu a příjemné zážitky. Vedení Skřítkova i Veselé rodiny hodlá v aktivní spolupráci pokračovat i v roce 2018. Už nyní pro veřejnost připravují další akce, o kterých vás budeme informovat i na našem portále formou článků či příspěvků v kalendáři událostí. 

autor článku: Redakce DA