Dnes je čtvrtek 13. květen, svátek má Servác,
je Mezinárodní den Falun Dafa.

www.facebook.com/events/852284098678563

Příměstské tábory 2020 „Letem světem“

přidáno: 02. 07. 2020

Stále nevíte co s dětmi o prázdninách? Rodinné centrum Dobříšek nabízí pro děti sportovní, tvořivý a zábavný program "Letem světem" na příměstských táborech.

1. turnus: 13.- 17. července 2020 

 • s Danielou Koubkovou 
 • doporučený věk 7 - 9 let

Zveme Vás do našeho týmu, který proletí celý svět. Najdete zde nové kamarády, užijete si spousty zábavy. Budeme sportovat i vyrábět. Čeká nás i celodenní výlet s překvapením. Ranní ptáčata očekáváme už v 7 hodin, na spáče vyčkáme s hlavním programem do 9 hod. Neotálejte a přidejte se k nám...

2. turnus: 20. - 24. července 2020

 • s Klárou Sudovou
 • pro děti od 5 - 7 let

Hurááá!!! Je tady tvůj první tábor. Neboj, půjde nám to - společně se naučíme jak to na táboře chodí a co všechno se dá dělat. Uvidíš, i bez maminky bude legrace. Budou nám totiž pomáhat zvířátka. LETEM SVĚTEM se s nimi poznáme a budeme si "na ně" a "s nimi" hrát, kreslit, cvičit a dovádět. A protože jsme všichni ještě "malíčci", všechno půjde v klidu, pomalu a v pohodě. Nezapomeň, úsměv s sebou! 

3. turnus: 27. - 31. července 2020

 • s Johanou Pogranovou
 • pro děti s ukončenou 1.tř. ZŠ - 11 let

Dětský tábor plný zábavy a pohody. Týden s dětmi, které se nerady v létě nudí a mají rády kolektiv. Zaměřujeme se hlavně na spojení kreativního tvoření a pohybu. Děti se vyblbnou hraním týmových her a při práci s různými materiály si vyzkouší svoji zručnost a připraví se na další dobrodružství. Každý den je jiný a každý den se děti dozví něco nového. Nemine nás ani výlet. Odměna je také důležitá, a tak samozřejmě nebude chybět! Na konci týdne si každý odnese nějaký dáreček. Těšíme se na vás!

4. turnus: 3. - 7. srpna 2020

 • s Miro Pogranem
 • pro děti s ukončenou 1.tř. ZŠ - 11 let

Proleťme se spolu nádherným světem umění a tvořivosti. Společně si vyzkoušíme nejrůznější výtvarné techniky a grafické postupy, dozvíme se spoustu zajímavostí, ale budeme si také hrát a hýbat se. Tábor pro děti, které se nebojí barev, štětců a papíru, objevování a nových výzev. 

5. turnus: 10. - 14. srpna 2020 

 • s Petrou Šandlovou ml. a Petrou Šandlovou st.
 • pro děti od 7 - 11 let

Zveme všechny mladé a odvážné cestovatele, kteří mají odvahu a chuť poznat vzdálené krajiny nejen Dobříše, ale i celého světa, do týmu Petra a Péťa. Naše cestovatelské bádání začne v Dobříšku a kdo ví, kam nás cesta zavede?! Procestujeme spolu světadíly zeměkoule a pokusíme se vyluštěním kvízu a rébusu dozvědět zajímavosti o různých koutech světa. K tomu budeme potřebovat fyzickou zdatnost, schopnost zvládat překážky, nadšení a především úsměv na tváři. 

6. turnus: 17. - 21. srpna 2020

 • s Klárou Sudovou
 • pro děti od 7 - 11 let

Chemie, fyzika, matika a příroďák? NÉÉÉ! Vždyť jsou prázdniny! Tak to vše pojďte jen tak LETEM SVĚTEM poznat z trochu jiné strany. Což takhle vytvořit vlastní sopku, sestrojit lávovou lampu nebo zjistit, jak to, že si fakýři stelou na hřebíkách. Svět je (i ten v chemii, matice a příroďáku) docela zábava, tak sbalte batoh a přijďte s úsměvem. 

Další informace k příměstským táborům RC Dobříšek

Více informací na www.dobrisek.cz nebo 608 906 559.

Tento rok je možné přihlásit děti na více turnusů, bez ohledu na trvalý pobyt.

Věk dětí je doporučený a je popřípadě možné přihlášení starších sourozenců mimo doporučený věk.

Kapacita každého turnusu je 17 dětí.

Programy probíhají od 7:00 do 17:00 hod.

Cena za turnus je Kč 2 390 Kč (cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, výtvarný materiál).

autor článku: Petra Smíšková - RC Dobříšek, z. s.