Dnes je čtvrtek 13. květen, svátek má Servác,
je Mezinárodní den Falun Dafa.

www.facebook.com/events/852284098678563

Léto ve Skřítkově! Vstupné za polovinu a nejlepší animátorské tábory

přidáno: 02. 07. 2020

Dětská herna Skřítkov bude fungovat i o letních prázdninách. Nabízí zvýhodněné vstupné, narozeninové programy a volná místa na příměstských táborech s profesionálním animačním programem.

Milí návštěvníci, je tady léto a u nás je upravená otevírací doba.

Od 1. července do 31. srpna 2020 máme otevřeno denně od 12:30 do 18:30 hod. A navíc – pro všechny děti platí poloviční vstupné! Těšíme se na vás!

Skvělé narozeninové oslavy u nás i v létě!

Slaví vaše dítko narozeniny? Užijte si ve Skřítkově úžasnou oslavu jeho narozenin i v LÉTĚ. V případě zájmu vám zajistíme skvělý program nebo malování na obličej. Občerstvení si můžete vybrat z naší široké nabídky. Pokud plánujete oslavu, co nejdřív si rezervujte termín. Narozeniny můžete u nás slavit i ve všedních dnech, kdy se můžete víc vyřádit. Všechny informace naleznete na www.skritkov.com/oslavy.

Letní příměstské tábory ve Skřítkově mají volná místa

O letních prázdninách se u nás chystají dva příměstské tábory ve spolupráci s Veselá rodina, z. ú.

První tábor v termínu 27. - 31. července 2020 bude na téma „Honba za pokladem“. Řešení různých úkolů, hádanek a záhad během celého týdne nás dovedou až k POKLADU. Budou to dny plné dobrodružství, pohybu v přírodě, tvoření, her a soutěží. Čeká nás i parádní celodenní výlet, odměny, závěrečná diskotéka, malování na obličej, překvapení pro rodiče a mnoho dalšího.

Druhý tábor 24. - 28. srpvna 2020 na téma „Letní olympiáda“. V létě 2020 měla být letní olympiáda v Tokiu. I když letos nebude, ve Skřítkově letní olympiáda proběhne! Právě na toto téma bude zaměřen srpnový tábor. Bude to týden plný pohybu, sportovních disciplín, povídání o historii olympiády spolu s tematickým tvořením. Plánujeme celodenní výlet, závěrečnou diskotéku, malování na obličej, odměny pro děti a přek×vapení pro rodiče.

Oba tábory jsou určeny pro děti od 6 do 12 let.

Cena každého tábora je 2 750 Kč / dítě.

Co nabízíme v rámci táborů? Program pro děti přizpůsobený věku dětí ve skupině, hlídání od 7:30 do 16:30 hod., bohatý program v čase 8:00 do 16:00 hod., tematické tvoření, celodenní výlet, hry a soutěže, hodně pohybu, malování na obličej, odměny pro děti, disco a mnoho dalšího…

Denně je zabezpečená strava – 2x svačiny, oběd a pitný režim.

Více informací:

REZERVACE ve Sktřítkově, na FB Skritkov nebo na tel. č. 774 314 249.

Sledujte naše FB stránky nebo www.skritkov.com a dozvíte se vše včas.

Děkujeme za podporu a těšíme se na vás a vaše děti!

autor článku: Anna Englártová - tým Skřítkov