Dnes je úterý 29. září, svátek má Michal.

www.bobcatdobris.cz/

Halloweenská párty ve Skřítkově

přidáno: 17. 10. 2017

Tradiční Halloweenská párty ve Skřítkově bude i letos plná zábavného programu pro děti. V neděli 22. října od 15:00 hod. přijďte společně se skřítky oslavit již druhý rok od otevření dětské herny a zároveň si užít pohodové odpoledne.

Skřítkov ve spolupráci s Veselou rodinou připravil na tuto neděli program ve stylu Halloweenu. Od svého otevření tak každoročně slaví dětská herna své narozeniny.

Halloween

Halloween patří mezi anglosaské lidové svátky, který se slaví 31. října. Při této příležitosti se děti převlékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem, aby si za odměnu odnesly sladkosti.

V posledních letech se tento svátek stal velmi oblíbeným i u nás. „Koledování“ však stále patří v naší zemi k Velikonocům a převzaty k nám byly pouze některé jeho symboly. Tradičními znaky jsou vyřezávané dýně se svíčkou uvnitř, čarodějnice, duchové, kočky, košťata, kostlivci a další strašidelná stvoření. Někteří tak zdobíme v tomto duchu své domovy, ve školách děti tvoří tematické výzdoby, obchody nás lákají na nejrůznější halloweenské doplňky a restaurace na dýňové dobroty. 

Program Halloweenské párty ve Skřítkově

Halloweenská párty ve Skřítkově se ponese také v duchu strašidel, čarodějnic, dýní a masek.

Od 15:00 do 18:00hod. se o zábavu postará Denisa Havlíčková, která bude s dětmi hlavně tančit. Nebudou však chybět ani soutěže pro malé i velké a další zábavné hry. Společně také vyhodnotíme nejlepší masku odpoledne.

Během celého odpoledne je pro děti připraveno:

  • malování na obličej v halloweenském stylu
  • stanoviště u čarodějnice, kde na děti za splněný úkol čeká odměna
  • tvořivá dílnička, kde si děti mohou vyrobit parádní lampiony

Pojďte s námi zažít strašidelně-zábavnou párty a převlečte do kostýmů sebe i děti :-)

Těšíme se na vás

autor článku: redakce DA a Skřítkov