Dnes je sobota 26. září, svátek má Andrea,
je Mezinárodní den kulturního dialogu.

www.bobcatdobris.cz/

Dotace pro obce v území Místní akční skupiny Brdy-Vltava!

přidáno: 23. 03. 2020

Tým Místní akční skupiny Brdy-Vltava připravuje vypsání nové dotační výzvy. Využijte možnosti nově vybavit některá zařízení vaší obce nebo spolku a modernizovat jejich vybavení.

V minulém týdnu bylo MAS Brdy-Vltava o.p.s. ze strany Ministerstva zemědělství schváleno přidání oblasti občanské vybavenosti obcí do Strategie MAS Brdy-Vltava (tzv. čl.20).

"Tímto krokem můžeme nově dotačně podpořit úpravy veřejných prostranství v obcích, modernizovat a vybavit mateřské a základní školy, vybavit hasičské zbrojnice a kulturní a spolková zařízení, vč. knihoven. Navazujícím krokem po schválení změny Strategie MAS (přidání oblasti občanské vybavenosti) bylo zaslat ke konzultaci podklady k výzvě na Ministerstvo zemědělství. To jsme  obratem udělali, a proto můžete v brzké době očekávat vypsání výzvy k předkládání projektů," říká ředitelka MAS Markéta Dvořáková. Výše dotace pro obce i spolky je stanovena ve výši 80% celkových způsobilých výdajů projektu s očekávanou alokací 5 000 000 Kč.

Konzultace projektových záměrů a informace k připravovaných výzvám poskytuje kancelář MAS Brdy-Vltava v této chvíli především prostřednictvím telefonu 605 344 750 nebo emailu brdy-vltava@seznam.cz.

"Pokud máte zájem o podrobné informace, prosím kontaktujte nás," dodává ještě ředitelka Markéta Dvořáková.

Těšíme se na nové projekty!

autor článku: Ing. Kateřina Boukalová, Ph.D. - MAS Brdy – Vltava o.p.s.