Dnes je úterý 29. září, svátek má Michal.

www.bobcatdobris.cz/

Cestovatelský dokument z daleké cesty na Sibiři

přidáno: 16. 03. 2016

V létě roku 2014 se vozíčkářka Míša vydává společně se třemi přáteli na cestu do Ruska, na Altaj. Dříve než ale skupinka zahlédne v dálce zasněžené altajské vrcholy, čeká je třídenní cesta vlakem z Moskvy do Novosibirsku, spaní v otevřeném kupé transsibiřského expresu, setkání a fotografování se spolucestujícími a také výprava na vozíku napříč vlakem do carského jídelního vozu.

Film cestě vozíčkářky Míši po Altaji není cestopisem v pravém slova smyslu, je spíše vyprávěním o příhodách čtyř přátel, kteří se společně vypravili na cestu do daleka a byli touto cestou nakonec vnitřně obdarováni a proměněni.

Film je dlouhý 53 minut a ukrývá v sobě energii spolutvoření a radosti a může být inspirací i výzvou pro ty, kteří snad ještě váhají sbalit spacík a stan, koupit letenky a vyrazit společně na cesty.

Více informací o tomto projektu se dozvíte na Facebooku. Pokud chcete poznat tyto odvážlivce osobně, tak dorazte ve čtvrtek do Cowárny. V případě zájmu zašlete rezervaci místa na email. Vstupné je 30 Kč a všichni jste vítáni.

autor článku: Tým Cowárna