Dnes je sobota 26. září, svátek má Andrea,
je Mezinárodní den kulturního dialogu.

www.bobcatdobris.cz/

FOTOREPORT: Monkey Business ve Staré Huti to rozjeli, když ještě mohli...

přidáno: 15. 03. 2020

Přiznejte se, kdo zaváhal a nedorazil v sobotu 7. března do Staré Huti u Dobříše? Kapela Monkey Business nejenže rozparádila kulturní sál ve Staré Huti, ale zároveň jste mohli být při tom, jak moc se dokáže kapela vypracovat, když slaví své dvacetileté výročí!

„Jsme nejlepší kapela ve Střední Evropě“

V pořadí deváté vystoupení z celkových devatenácti této šňůry proběhlo v Kulturním domě v centru obce Stará Huť, nedaleko památníku Karla Čapka. Ve 20:00 hod. se KD zaplnil jejich fanoušky a ve 20:30 hod. nastartovala kapela songem Blue Light baggie bingo téměř tříhodinovou show.

Bravurní zpěv charismatického Matěje Rupperta nenechal nikoho na pochybách, že tenhle chlápek prostě umí. Vzájemná energie mezi pódiem a diváky nabírala na obrátkách a jak nám později i Matěj prozradil, kdy se svými kolegy nesnáší komponované pořady, prostě „každej koncert musí bejt jinej!" Tento večer představil i své pěvecké kolegy, tj.Terezu Černochovou a Romana Holého, kdy si je publikum užívalo při slavných hitech jako Piece of my life nebo My friend a peckách z nejnovějšího alba Bad time for gentleman.

Můžeme si dovolit prozradit přiznání Matěje Ruperta, že v zákulisí pravděpodobně vznikl název nového alba. Proto jeho slova platí, že: „Svobodně si děláme, co chceme, žijeme muzikou, každej tejden, měsíc i koncert je jinej, a to je na tom to nejkrásnější, a proto jsme nejlepší kapelou ve Střední Evropě!“ A jak se smíchem dodává Matěj: „Škoda, že to ve Střední Evropě ještě nezjistili...!“

Pokud chcete navnadit, tak Matěj zve na velkej narozeninovej koncert ve Žlutých lázních, který se uskuteční v květnu!

Nadšení publika z realizovaného koncertu bylo nezměrné. Na závěr všichni členové kapely obrovsky poděkovali, rozloučili se s publikem, které plné dojmů ještě pokračovalo v KD do pozdních hodin, než se rozuteklo k domovům.

Velké díky pořadatelům JustSMILE s.r.o a po nouzovém stavu ČR se zas uvidíme.

Celou fotogalerii ke koncertu naleznete na webu MUSICGATE.

autor článku: Michal Čeleda - http://musicgate.cz/