Dnes je sobota 26. září, svátek má Andrea,
je Mezinárodní den kulturního dialogu.

www.bobcatdobris.cz/

Březnové koncerty Bonnie Tyler se neruší, jen přesouvají!

přidáno: 17. 03. 2020

Na konci března měla legendární zpěvačka Bonnie Tyler vystoupit na koncertech v Příbrami a Praze. Vzhledem k současné situaci samozřejmě není možné tyto akce, stejně jako tisíce jiných, realizovat. Organizátoři už ale se zpěvačkou vše vyřešili a my se můžeme těšit na krásné vánoční koncerty!

„Vzhledem k aktuální situaci, vzhledem k nařízení v ČR a vzhledem k Vaší bezpečnosti dochází k přesunu koncertů legendární Bonnie Tyler,“ uvádí agentura VDN Promo na svém facebookovém profilu.

Petr Větrovský i Jitka Doubravová, kteří koncerty připravují, jsou se zpěvačkou v kontaktu. Po dohodě se samotnou Bonnie Tyler, která prý rozhodně nechce své fanoušky v České republice připravit o její návštěvu, tak přesouvají obě akce na prosincové termíny. Koncerty se tak ponesou ve vánočním duchu, a jak známe agenturu VDN Promo, účastníci se určitě mohou těšit na překvapení.  

„Týden jsme ladili termíny s Bonnie, prostory, techniku, až nám z toho vznikl prosinec. Budou to krásné vánoční koncerty,“ prozradila nám Jitka.

„Bonnie nás svým laskavým přístupem nesmírně mile překvapila. Své fanoušky rozhodně nechce zklamat. Chtěla by jim právě v této situaci naopak dodat pozitivní náladu. Moc všechny pozdravuje a těší se, že si to v prosinci užijeme všichni o to více a s krásnou vánoční atmosférou,“ vylíčila nám Jitka pozdravy od samotné Bonnie pro své fanoušky.

Vstupenky, které jste si zakoupili na Bonnie Tyler, zůstávají v platnosti. Nikdo tak o tento skvělý zážitek nepřijde.

Kdo je vítězem soutěže o vstupenky na Bonnie Tyler?

Agentura navíc věnovala také dvě vstupenky do soutěže na našem portálu Dobříšsko aktuálně. Jejich vítězkou se stala Lucie Soukupová, která na koncert vyrazí se svou maminkou. Gratulujeme!

„Jsme opravdu moc rádi, že i v této době nám píší zájemci o vstupenky. Vnímáme, že lidem zůstává pozitivní pohled na věc a na koncerty se těší. I my se těšíme a uděláme vše pro to, aby naše akce byly maximálně perfektní,“ dodala za agenturu VDN Promo Jitka Doubravová.

autor článku: redakce DA