Dnes je čtvrtek 22. srpen, svátek má Bohuslav.

Náš region
Menubox
Restbox

Jezděte opatrně! I na dálnici vám do cesty může vběhnout zvíře

přidáno: 13. 03. 2018

Každý z řidičů by si měl uvědomit a především předvídat, že se může i na dálnici setkat se zvířetem, které mu nečekaně vběhne do jízdního pruhu nebo může srazit nějakou věc. V současné době probíhá pátrání po svědcích a majiteli zvířete, které bylo sraženo na dálnici D4 tuto neděli. Možná tak i vy můžete pomoci.

V neděli 11. března v 22:05 hodin došlo na dálnici D4 v katastru obce Dlouhá Lhota k dopravní nehodě. Na 37,074 km ve směru na Prahu vběhl z levé strany, od středových svodidel, do jízdní dráhy vozidlu značky Škoda Octavia pes. Řidič již nestačil zareagovat a narazil do něj. Zvíře po střetu na místě zemřelo. Na autě vznikla hmotná škoda.

Hledá se majitel psa

Policisté nyní hledají majitele psa. Jednalo se o větší mohutnější plemeno, tmavé barvy, pravděpodobně povyrostlejší štěně, které nemělo ani obojek, ani známku. Rasa nebyla zjištěna, ale pes byl podobný např. brazilské file nebo mastiffovi. Jakékoli informace k dané věci je možné předat na telefonu 974 879 251 nebo na bezplatné lince 158.

Řidiči předvídejte!

Pokud žádné informace k následující zprávě neznáte, využijte alespoň této zprávy a uvědomte si riziko, které se na silnicích může vyskytnout!

autor článku: por. Bc. Monika Schindlová, DiS. | tisková mluvčí PČR Příbram