Dnes je středa 27. leden, svátek má Ingrid,
je Mezinárodní den památky obětí holocaustu.

dobrisskoaktualne.cz/nas-region

Do bříška: Penzion Nový Rybník připravil speciální adventní menu!

přidáno: 07. 12. 2016

Penzion a Restaurace Nový Rybník si pro své zákazníky připravili v tento sváteční čas speciální vánoční menu. To je k dostání od začátku prosince a ochutnat ho můžete přijít až do 22.12.2016. Nabídka obsahuje jak sváteční pokrmy, tak i zajímavý výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. Mimo adventní menu si restaurace připravila dále i speciální silvestrovské obědové menu – to bude v poslední den prosince možné objednávat od 11:00 do 16:00 hodin.

Tradiční kousky české vánoční kuchyně byly pojaty novým způsobem. Můžete tak přijít ochutnat třeba lahodné kapří hranolky s česnekovou majonézou, salátkem a bagetkou, či tradičního Kubu trochu jinak – ten na Novém Rybníce je totiž krémový.

Na své si ale přijdou i milovníci divočiny! V adventní nabídce totiž nalezneme také zvěřinovou paštiku s brusinkami nebo řízek z divočáka s bramborovým salátem.

Na silvestra bude restaurace nabízet speciality jako například tatarák z lososa, filet ze sumce s čočkovým salátem, nebo dokonce steak z americké pečeně Duroc. Pro ty, co by v tento den ocenili spíše něco tradičnějšího, bude na jídelním lístku ovar a ovarová polévka.

Pro zahřátí k jídlům i samostatně, výborně poslouží místní teplý nápoj s hruškovicí. Jeho součástí je 40% hruškovice Williams Fleret a voní krásně po Vánocích. Spolu s tímto nápojem budou nabízena také nejrůznější rozlévaná vína. Z nich nutno jmenovat novinku – Morande Reserva 2011. Na čepu je samozřejmě také pivo místní výroby a z nealkoholických nápojů můžete okusit domácí limonády nejrůznějších příchutí.

Penzion a restaurace Nový Rybník, spolu s Pivovarem Energon, přejí všem čtenářům příjemné prožití vánočních svátků a těší se na vaši návštěvu.

autor článku: redakce DA