Dnes je úterý 27. červenec, svátek má Věroslav.

www.hfad.cz/52-rocnik-program/

Do bříška: Hospůdka na hřišti MFK Dobříš

přidáno: 02. 03. 2016

Pěkný fotbalový stadion v Lipkách je ideálně situovaný do sportovní zóny města Dobříše a za návštěvu stojí hlavně kvůli dobré kopané, ale také díky nové Hospůdce na hřišti, která se nově otevírá nejen pro příznivce fotbalu.

A čím Hospůdka na hřišti chce zaujmout staronové a nové zákazníky? Už jen když vejdete, dýchne na vás přívětivá atmosféra a ve studené dny ji ještě podtrhne praskající dřevo v kamnech. Příznivce sportovních přenosů potěší dvě velkoplošné obrazovky a kvalitní nabídka dobrého piva. U nealko nápojů si můžete vybrat s oblíbené točené malinovky, různé džusy anebo i přírodní sirupy různých chutí.

Co se týče piva, tak máte možnost si objednat točenou 10° Velkopopovického Kozla, 12° Pilsner Urquell a dobrou 11° světlý ležák médium z pivovaru Hubertus Kácov. Znalci piva ocení.

A k dobrému pivu musí být i něco dobrého k zakousnutí. V nabídce najdete nejen klasiku jako výborné utopence, nakládaný hermelín a párky samotné či v rohlíku, ale i stylové klobásy. O víkendu se nabízí i menší menu včetně polévek. Pochutiny jako brambůrky a jiné jsou samozřejmostí. V teplejší dny jistě potěší kvalitní nabídka zmrzlin od značky Algida.

Ale to není zdaleka vše, čím vás tato milá hospůdka chce nalákat. Budete-li sledovat Facebookové stránky hospůdky, můžete se těšit nejen na víkendové akce plné čerstvě vyuděných pochoutek, ale večery se živou country muzikou a dobře vychlazeným pivem.

Pro hravé typy jsou pro zkrácení chvíle či na celovečerní zábavu připraveny karty a šachy. V plánu je stůl na stolní tenis. Mnozí ocení i wi-fi zdarma.

Bude-li se vám v Hospůdce na hřišti líbit, můžete si zarezervovat buď celou hospůdku i se zahrádkou, nebo i zvlášť. Při bujaré oslavě budete mít jistotu, že budete nerušeni a příjemná obsluha vám ráda vyjde vstříc.

Co více dodat? Ne každá hospůdka vám u fotbalového hřiště nabídne hezké prostředí, kvalitní pohoštění a stylovou zábavu.

Kontakt

  • telefon: +420 608 506 381
  • email: vystejn@email.cz

Otevírací doba:

  • pondělí až čtvrtek od 15.00 do 23.00 hod
  • pátek až sobota od 15.00 do 02.00 hod
  • neděle  od 15.00 do 22.00 hod

autor článku: Erik Pergl