Dnes je pátek 22. leden, svátek má Slavomír.

Ilustrační foto

Soutěž o lístky na koncert Lucie Bílé a Arakain!

přidáno: 17. 07. 2018

Vyhrajte lístky na koncert několikanásobné zlaté slavice Lucie Bílé s Arakainem, kteří zahrají již tento pátek večer v letním kině Nový Knín. Jak lístky získat? Rychle rozlikněte článek a vstupenky můžou být vaše!

Už tento pátek se od 20:00 hod. představí v letním kině Nový Knín Lucie Bílá s Arakainem. V repertoáru nebudou chybět songy Zimní královna či Cornouto, ale ani hity Lucie Bílé jako Láska je láska či Maraton, a to samozřejmě v metalové aranži.

Získejte dvě VIP vstupenky

Získejte na páteční večer VIP lístky. Stačí pouze napsat na náš redakční e-mail jednu píseň od Lucie Bílé, kterou máte nejraději a také zmínit, proč právě tento song je pro vás ten nejlepší.  

První odpověď vyhrává

Pravidla k účasti v soutěži jsou velmi jednoduchá. Soutěž bude odstartována vydáním tohoto článku, a pak je to jen na vaší rychlosti, protože první soutěžící, který napíše e-mail se songem, který Lucie Bílá nazpívala a také uvede, proč je tento song jeho nejoblíbenějším, vyhraje 2 lístky. Své odpovědi můžete zasílat na náš e-mail redakce@dobrisskoaktualne.cz a do předmětu uveďte název Koncert Lucie Bílé.

Vyhlášení výherců

Každému z přijatých e-mailů zašleme odpověď, zda stihl zaslat odpověď dostatečně rychle a lístky vyhrává nebo zda musí být příště rychlejší.

autor článku: Redakce DA