Dnes je čtvrtek 1. říjen, svátek má Igor,
je Mezinárodní den seniorů, lékařů, cyklistiky, vegetariánství a hudby.

Ilustrační foto

Předprodej vstupenek na Hanku Zagorovou startuje už v pátek!

přidáno: 11. 05. 2017

Koncert Hanky Zagorové a Petra Rezka v srdci Dobříše se uskuteční až v září, ale už tento pátek startuje slavnostní předprodej vstupenek. Slavná dvojice vystoupí přímo v centru města v Kopáčkově dvoře 3. září, a doprovodí je kapela Boom! Band Jiřího Dvořáka, jenž doprovází i mistra Karla Gotta.

Jejich koncerty bývají obvykle během několika málo dnů vyprodané. I ze strany dobříšských obyvatel je velký zájem. V tuto chvíli je rezervována jedna třetina všech vstupenek. Abyste měli jistotu vstupenky, přijďte si ji zakoupit už tento pátek přímo z rukou organizátorů a vedení města.

Předprodej startuje v Kopáčkově dvoře

Stejně tak jako minulý rok, je i letos zahájen předprodej vstupenek slavnostně. Uskuteční se již tento pátek 12. května v místě konání koncertu, tedy v Kopáčkově dvoře, od 17 do 18 hodin. V případě deště se předprodej přesune do vestibulu Muzea Dobříš. Svou vstupenku si zde mohou vyzvednout ti, kteří ji mají rezervovanou, ale i ostatní, jenž si rezervaci nedělali. Ten kdo si svou vstupenku dojde vyzvednout či zakoupit zítra, navíc dostane ke každé vstupence dárek v podobě volného vstupu na lekci do Aerobik studia Orel Dobříš.

Ceny startují pod hranicí pět set korun

Vstupenky můžete pořídit od 490 Kč do 790 Kč, a to jak na sezení, tak i na stání. V nabídce jsou také VIP vstupenky za 1.490 Kč, jenž zahrnují místa ve druhé řadě a následně občerstvení po koncertě spolu s ostatními partnery.

Hanka Zagorová vystupovala v našem okrese už v únoru, a to v příbramském divadle, které bylo vyprodané během tří dnů. Vstupenky se dále budou prodávat v IC Dobříš a v síti TicketStream. Dlouho tedy se svou účastí neváhejte a včas si zajistěte místo na koncertě, který rozhodně bude stát za to.

autor článku: Jitka Doubravová