Dnes je sobota 26. září, svátek má Andrea,
je Mezinárodní den kulturního dialogu.

Ilustrační foto

Legendární skupina Nazareth míří do Příbrami

přidáno: 16. 05. 2017

Je to tak. Britská legendární skupina Nazareth míří na podzim do našeho města! Agentura VDN promo po koncertě Karla Gotta a skupiny Olympic zalovila v zahraničí a vybrala skupinu známou po celém světě. Nazareth vystoupí v příbramské sportovní hale 1.října.

Skotská rocková skupina, jenž je na scéně téměř čtyřicet let, patří mezi světové legendy, které poslouchá několik generací. Beze sporu se bude jednat o nejslavnější skupinu, jaká kdy v Příbrami vystoupila. Skupina Nazareth během své kariéry dobyla žebříčky hitparád po celém světě, a to včetně Ameriky.

Asi téměř každý zná melodie jejich nejslavnějších hitů, mezi které se rozhodně řadí songy “Dream on“ nebo “Love hurts“ - ploužák, který byl zařazen mezi sto největších hitů světa. „Skupina Nazareth je asi nejslavnější skupina, s jakou jsme kdy spolupracovali. Těší nás, že její koncert uspořádáme právě tam, kde jsme doma. Jedná se o skupinu celosvětového formátu a my jsme vyvinuli maximální úsilí k tomu, aby cena lístků byla pro Příbramáky dostupná. Věřím, že to pro všechny bude zážitek,“ uvedl organizátor koncertu Petr Větrovský.

Předprodej vstupenek startuje tento v pátek!

Jedním z poznávacích znamení agentury VDN promo je tradiční slavnostní předprodej vstupenek, který nebude chybět ani letos.  „Na předprodeji vstupenek si zakládáme, a vždy dodržujeme tradici, že 10% z každé prodané vstupenky v ten den věnujeme na dobré účely. Minulý rok to byla speciální mateřská škola, před dvěma lety DD Pepa v Lazci,“ vysvětlila Jitka Doubravová.“

Předprodej se uskuteční v pátek 19.května ve známých prostorech v Pražské ulici, v Dami Bubble Tea, od 17:00 – 17:30. Přijďte si zakoupit vstupenku na koncert v tento den a pomůžete tak dobré věci. Vstupenky jsou za opravdu skvělé ceny, od 490 Kč – 990 Kč. Abyste měli jistotu nejlepší vstupenky, můžete si ji zarezervovat na mailu: info@vdnpromo.cz.

 

autor článku: Jitka Doubravová