Dnes je čtvrtek 1. říjen, svátek má Igor,
je Mezinárodní den seniorů, lékařů, cyklistiky, vegetariánství a hudby.

Ilustrační foto

Nenechte si zkraje léta ujít dvě zámecké lahůdky

přidáno: 12. 06. 2017

Dnes přinášíme 2 zajímavé letní hudební tipy na červencové sváteční dny. 5. července přivítá zámek Mníšek pod Brdy Ondřeje Havelku a Melody makers a hned den poté, 6.července slaví zámek Loučeň 10 let se skupinou ELÁN!

MELODY MAKERS NA MNÍŠECKÉM ZÁMKU

Ve středu 5. července se můžete od 19 hod v zámecké zahradě těšit na Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers. Uslyšíte jazz, swing a taneční hudbu z let 20., 30. a raných 40. let.

Cena vstupenek:

  • 1. - 10. řada 599,-Kč
  • 11. - 15. řada 499,-Kč

Předprodej zahájen na mnisek@npu.cz

Na pokladně zámku od 10:00 do 15:30. Lze platit hotově a převodem na účet. Nelze platit kartou.ELÁN NA ZÁMKU LOUČEŇ !

Na zámku Loučeň pracují  s elánem, a to, co dělají, je velmi baví! Protože si to 10.výročí chtějí skutečně užít, mají Elán i pro Vás...

Zveme Vás 6.7.2017 na ojedinělý unplugged open-air koncert nejznámější a nejpopulárnější česko- slovenské kapely ELÁN.

Celá letošní zámecká sezona se chystá v duchu "THE BEST OF", protože si řekli, že návštěvníkům chtějí připomenout to nejlepší, co za těch 10 let zažili. Jejich kalendář akcí je naplněný tím, co považují za naše "nejlepší hity".

Narozeninový koncert tomu pochopitelně musí odpovídat, a na zámku Loučeň jsou moc rádi, že ti, kteří budou chtít slavit, budou mít unikátní příležitost zažít unplugged, t.j akustický koncert skupiny Elán pod širým nebem, přímo v zámecké zahradě. Směle řečeno: TAK TO TADY JEŠTĚ NIKDY NEBYLO !!! ...  a už ani nebude, jelikož letošní koncertní turné Elánu "Živých nás nedostanú" je posledním open air této kapely.

Na Loučeni se tato velkolepá show bude konat přesně v předvečer 10. výročí od otevření zámku. Zámecký areál se pro návštěvníky koncertu otevírá v 17:00, samotné vystoupení Elánu bude od 21:00 a bude dle příslibu obsahovat ty největší pecky.

Ti, kteří chtějí na Loučeni přespat, mají možnost si zakoupit pobyt v  hotelu Maxmilián Lifestyle Resort včetně vstupenek, nebo přenocovat pod stanem v zámeckém parku, kde se vybudují menší stanovací plochy. Kapacity jsou limitované, doporučujeme rezervaci neodkládat!

Vstupenky jsou v předprodeji pouze do 30.6.2017.

Na samotný koncert se  nabízí vstupenky do 3 sektorů

A) stání u pódia "v kotli"

B) sezení

C) stání

Vstupenky k zakoupení na eshopu zde


UPOZORNĚNÍ: vstupenka na koncert opravňuje ke vstupu do zámeckého areálu až od 17:00, denní vstupenka pro případné zájemce o návštěvu zámku a zámeckého parku ve čvrtek 6.7.2017 musí být zakoupena zvlášť. Denní provozní doba zámku a parku bude mimořádně ve čtvrtek 6.7.2017 zkrácena do 16.hod. Za případné komplikace se omlouváme, je to v zájmu bezpečnosti všech našich hostů a návštěvníků


zdroj: zámek Mníšek pod Brdy a Zámek Loučeň

autor článku: redakce DA