Dnes je čtvrtek 1. říjen, svátek má Igor,
je Mezinárodní den seniorů, lékařů, cyklistiky, vegetariánství a hudby.

Ilustrační foto

Čechomor přijede do Příbrami v nové sestavě a s novým zvukem

přidáno: 28. 07. 2017

Skupina Čechomor jde s dobou. Do příbramského letního kina přijede již tuto neděli 30. července v nové sestavě, s novým hostem a s upravenými aranžemi svých písniček. I známé hity jako Proměny, Mezi horami, nebo Gorale tak uslyšíte v podobě jako nikdy předtím. A to i díky ozvučení od značky L-Acoustic, která patří do absolutní světové špičky.

Skupinu navíc doprovodí host, kterým bude známá zpěvačka s jedinečným hlasem - Martina Pártlová, kterou už věrní fanoušci kapely mohli slyšet i v loňském roce. Předkapelou pak budou zkušení hudebníci Všichni Svatí. Její členové stáli například i u zrodu skupiny Lucie a hrají pop-rock s výraznými českými texty.

"Už delší dobu jsme s Fandou přemýšleli o tom, že by bylo dobré podívat se na naše písničky i jiným pohledem. Dát jim nový rozměr, který by byl srozumitelnější i našemu mladšímu publiku a přitom to byl stále ten Čechomor, který mají naši fanoušci rádi,“ vysvětluje kapelník, houslista a zpěvák skupiny Čechomor Karel Holas.

Hudební skupina Čechomor už vystupovala po celé Evropě a má na svém kontě připsanou i hezkou řádku ocenění. Jedním z nich je například cena Anděl za desku a nejlepší zvukovou nahrávku roku 2007 s názvem Sváteční Čechomor.

Počasí má být na víkend ideální s jasnou oblohou a teplotami do 28 stupňů. Tak neseďte doma a přijďte si vychutnat neopakovatelnou atmosféru příbramského letního kina s kapelou, která se do tohoto prostoru hodí jako žádná jiná. Začátek koncertu je v 19 hodin.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 390,- Kč v síti TICKETSTREAM (www.ticketstream.cz) nebo v Knihovně J. Drdy (318 622 384). Vy, kteří nestihnete předprodej, máte samozřejmě možnost zakoupit vstupenky i na místě za 490,- Kč.

autor článku: VMart production