Dnes je čtvrtek 1. říjen, svátek má Igor,
je Mezinárodní den seniorů, lékařů, cyklistiky, vegetariánství a hudby.

Ilustrační foto

Letní kino v Příbrami roztančí skupina Čechomor

přidáno: 03. 07. 2017

Už víte, co budete dělat 30. července 2017? Ne? Co takhle vyrazit do letního kina v Příbrami, kde vystoupí hudební skupina Čechomor v rámci svého turné Kooperativa Tour 2017? Začínají v 19h.

Můžete se těšit nejen na největší hity skupiny, ale i na nové skladby v barevnějších a modernějších úpravách. Kluci z kapely se totiž po skončení loňské, velmi úspěšné sezóny, jejímž vrcholem bylo vánoční turné, zavřeli do studia a začali připravovat úpravy svého repertoáru. „Symbolický příchod nové a čerstvé krve, prezentovaný v Čechomoru Adamem Malíkem a Lukášem Čuntou, které doplňuje stávající bubeník Lukáš Pavlík, nám vlil do žil novou energii a inspiraci k tomu, jak pracovat na našem repertoáru,“ říká frontman Čechomoru František Černý.

Hostem skupiny je Martina Pártlová, která se divákům s Čechomorem představila už loni. Jako předkapela vystoupí Všichni Svatí. Jde o zkušené hudebníky, kteří stáli u zrodu skupiny Lucie a hrají nápaditý pop-rock spojený s výraznými českými texty.

Koncert pomůže dobré věci

Nejen, že si v letním kině užijete skvělou zábavu, ale zároveň podpoříte dobrou věc. Tou je společný projekt pojišťovny Kooperativa a skupiny Čechomor s názvem ,,Podpořte s námi pomocné tlapky!“ Tento projekt pomáhá financovat chov, předvýchovu a výcvik asistenčních psů, kteří ulehčují život tělesně postiženým.

Hudební skupina Čechomor už vystupovala po celé Evropě a má na svém kontě připsanou i hezkou řádku ocenění. Jedním z nich je například cena Anděl za desku a nejlepší zvukovou nahrávku roku 2007 s názvem Sváteční Čechomor.
 

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 390,- Kč v síti TICKETSTREAM (www.ticketstream.cz) nebo v Knihovně J. Drdy (318 622 384). Vy, kteří nestihnete předprodej, máte samozřejmě možnost zakoupit vstupenky i na místě za 490,- Kč.

 

A kdo vlastně koncet v letňáku pořáda? Celé turné Čechomor Kooperativa Tour 2017má na starosti produkční a umělecká agentura VM ART production s. r. o., která působí na trhu již od roku 2008 a za dobu svého působení zrealizovala už stovky koncertních a divadelních představení napříč celou Českou a Slovenskou republikou.
 

Přijďte, Čechomoři i celý tým VM ART production s. r. o. se na vás už těší!

 

autor článku: agentura VM-ART