Dnes je čtvrtek 1. říjen, svátek má Igor,
je Mezinárodní den seniorů, lékařů, cyklistiky, vegetariánství a hudby.

Ilustrační foto

Lucie Bílá zazpívá na Advent v kostele v Obořišti

přidáno: 17. 08. 2017

Lucie Bílá se už desítky let drží na vrcholu české popové scény. Každoročně objíždí koncerty po celé České republice, a stejně tak jako minulý rok, i letos navštíví náš okres. V malé vesnici Obořiště nedaleko Dobříše totiž svým koncertem v místním kostele zahájí nejkrásnější období v roce.

Koncerty v kostele bývají často navštěvovány i těmi, kteří daný žánr zrovna nevyhledávají. Jde o skvělý akustický zážitek v jedinečném prostředí. A právě proto se rozhodla agentura VDN promo jeden takový koncert uskutečnit. A s kým jiným než s nejlepší českou zpěvačkou Lucií Bílou. Ta zazpívá v kostele v obci Obořiště 24. listopadu, tedy těsně před tím, než začne Advent. ,,Jsem rád, že můžeme s naší agenturou organizovat koncert v tak nádherném kostele a ještě v místě, ke kterému mám osobní vztah,“ řekl Petr Větrovský, který z Obořiště pochází.

Vstupenky jsou do konce srpna v prodeji pouze pro obyvatele obce Obořiště a Lhotka, na OÚ Obořiště, a od září se dostanou i k ostatním zájemcům. Svůj lístek si můžete ovšem ihned rezervovat na info@vdnpromo.cz. Ceny začínají na 590 Kč a kapacita kostela je velmi omezena.

Vánoční atmosféra na Vás dýchne již před kostelem, kde se budou hrát koledy, prodávat svařák či bavorská klobása, a budete se moci odnést buď adventní věnec, nebo strážného andělíčka vyrobeného přímo Lucií Bílou.

Tak neváhejte s rezervací. Koncert začíná v 19 hodin.

autor článku: Jitka Doubravová