Dnes je čtvrtek 1. říjen, svátek má Igor,
je Mezinárodní den seniorů, lékařů, cyklistiky, vegetariánství a hudby.

Ilustrační foto

Maturitní plesy Gymnázia Dobříš se po roční pauze vracejí zpět do Hutě

přidáno: 13. 02. 2019

Vzpomínáte někdy na zážitky ze svého maturitního plesu? Pokud byste si chtěli nostalgicky tento večer připomenout a budete mít štěstí, že ještě dokážete sehnat lístek, můžete dorazit už tuto sobotu na první maturitní ples Gymnázia Karla Čapka, který proběhne v Kulturním domě ve Staré Huti.

Letošní maturující třídy Gymnázia Karla Čapka v Dobříši se po roční pauze opět vracejí užít si své maturitní plesy do prostor Kulturního domu ve Staré Huti. V minulém roce byly totiž třídy nuceny kvůli rekonstrukci Kulturního domu ve Staré Huti využít jiných prostor a najít náhradní řešení. Nakonec se tak maturitní plesy v roce 2018 konaly v Sokolovně v Příbrami. V letošním roce se však maturitní plesy Gymnázia Dobříš vracejí zpět do „zajetých kolejí“ a svůj večer maturanti oslaví opět v prostorách ve Staré Huti.

Sobotní ples oktávy

Maturitní ples třídy oktávy se uskuteční již tuto sobotu 16. února! Jak se můžete sami v upoutávce na ples přesvědčit, program se ponese v duchu „Stroje času“. Čím vším během večera studenti překvapí, můžete zjistit už v sobotu od 19:00 hod. v Kulturním domě Stará Huť, kde první letošní maturitní ples dobříšského gymnázia startuje. Třeba se vám poštěstí a seženete volný lístek na poslední chvíli.

Videopozvánka na ples oktávy:

 

Ples 4. ročníku za 14 dní

V sobotu 2. března budete moci vstoupit s maturitní třídou 4. ročníku do Hollywoodu. Pokud vás zajímá jak toto téma maturanti pojmou, dorazte opět do Kulturního domu ve Staré Huti.

Videopozvánka na ples 4. ročníku:

autor článku: Redakce DA