Dnes je neděle 15. září, svátek má Jolana.

Události

PETR KALANDRA MEMORY BAND

Ilustrační obázek k akci - PETR KALANDRA MEMORY BAND
KDY?
21. červen 2019 od 20:30
KDE?
Kulturní dům Dobříš

CO?                        

Koncert party muzikantů, kteří přivedou Petra Kalandru zpátky k životu. A to tak, že nebudete věřit, že tomu bude už téměř dvacet pět let, co zaklepal na nebeskou bránu.

 

Zpráva o předčasném úmrtí Petra Kalandry zasáhla v roce 1995 širokou hudební veřejnost. Odešla osobnost, která v dobách komunismu přinášela českému posluchači americký folkrock, blues ale i skvělou náladu. Dodnes si všichni připomínáme jeho písně díky oficiálním nahrávkám (Marsyas, ASPM, Bluessesion I, II…) ale i díky mnoha amatérským záznamům z koncertů. Skupina Petr Kalandra Memory Band vznikla v roce 2005 jako pocta Petrovi Kalandrovi. Jejich koncerty jsou nabité hitovkami ale i méně známými skladbami z repertoáru Petra Kalandry, Marsyas nebo ASPM. Večer ve společnosti skupiny Petr Kalandra Memory Band vás přenese o několik let zpět, kdy všichni chtěli táhnout za zakázaný provaz, ale jiným směrem než jim bylo určováno. Můžete se těšit na koncert plný pohody a skvělých písní, které vám připomenou, že blues má 12 taktů, které uměl každý spočítat.....Hrají: Míra Kuželka - kytara, zpěv, Oldřich Šimků (Linda) - kytary, zpěv, David Homola - bicí, Jan Petrásek (Ampér) - baskytara, zpěv, Igor Šikula - foukací harmoniky, Richard Řeřicha - klávesy

 

VSTUPNÉ:

  • 200 Kč (předprodej)
  • 230 Kč (na místě)

 

Předprodej vstupenek v Trafice u Davida, Dobříš od 3. června 2019. Rezervace vstupenek pro zájemce, kteří nejsou z Dobříše, na tel.: 318 521 302.

 

VÍCE INFO: